Reign18

Kategorie produktů


Reklama

facebook Blinduro 2018 Javornicke okruhy Giant Superior Norco

novinky

zákazník

Kamenná prodejna

FRbikes.cz shop
Suchovrbenské nám. 2724/7
České Budějovice, 370 06
FRbikes.cz - mapa

Náhodné zboží

BLACKBURN Voyager 2.0

399 Kč s DPH

29.5.
2017

GIRO Sentrie Techlace

 

Pár tisíc kilometrů jsem najezdil v klasických MTB Giro Terraduro. Botý pěkný, pevný, ale na silnici přeci jen předimenzovaný a těžký. Co tedy na silničku? Já pořídil GIRO Sentrie Techlace s podrážkou z karbonu Easton EC70, řekněme taková lepší střední třída. Tretry mají i vyměnitelné tři šířky vložky pod klenbou nohy, tak aby vám ideálně sedly na nohu. Kolečko Boa L6 pracuje rychle a jednoduše a v kombinaci s předními suchými zipy je noha na svém místě. Váha 245g je velice slušná, tretry jsou velmi dobře odvětrané dokonce i ze spodu na špičce.Aby jste nechodili jako kačer Donald mají i podpatek, který je samozřejmě vyměnitelný.

Boty po nasazení skoro necítíte na nahou, lehký a příjemný. Doladil jsem vložku, tak abych jsem je měl těsnější a hurá na kolo. Po prvních 150km jsem spokojen. Při jízdě ve stoje cítíte jak je podrážka z karbonu pevná a jak se vám do kopce krásně zabírá. Odvětrání pracuje skvěle, mě se ale nohy moc nepotí, takže nechám toto hodnocení na někoho jiného. Uvidíme jak se budou Giro Sentrie tvářit po pár tisících, ale po zkušenosti z MTB treter Giro Teraduro si myslím, že budu spokojen.

 

 

 

Závodní silniční závodní tretra s karbonovou podrážkou Easton EC70, patentovaným systémem Techlace™ a kolečkem Boa L6 s možným nastavením +1mm.

SVRŠEK lehké mikrovlákno, výztuhy na patě a špičce, systém Techlace™ + Boa L6 (nastavení +1mm)
PODRÁŽKA karbonová Easton EC70, výměnný podpatek
VLOŽKA SuperNatural™ Fit Kit, antibakteriální úprava Aegis®
VÁHA 245 g
VELIKOSTI 42–47

Cena 6599Kč


 

Kojc

FRbikes.cz

nahoru
TOPlist