celopera19

novinky

zákazník

Kamenná prodejna

FRbikes.cz shop
Suchovrbenské nám. 2724/7
České Budějovice, 370 06
FRbikes.cz - mapa

12.10.
2017

Lipno end of session 2017 by FRbikes

O prvním říjnovém víkendu jsme důstojně ukončili bikovou sezónu na Lipně v lokalitě se kterou dlouhodobě spolupracujeme, stavíme a vylepšujeme místí traily. V sobotu byla v plánu vydatná vyjížďka na trailech, v neděli ježdění v  Bikeparku Lipno.

Sobota byla ve znamení trailů! Sraz jsme naplánovali klasicky v 10:15 na parkovišti u lanovky Lipno Express. Čekal na nás Singletrail Frymburk, Floutrejl Lipno i krásné přírodní a technické traily v jednom celodenním okruhu se solidním převýšením, dohromady zhruba 47km a 1500m převýšení. Z parkingu jsme vyjeli po asfaltu směr Marta nad Frymburkem pokračovali po hřebeni a sjeli po lesňačkách a singlech na zábavný Singletrail Frymburk (by FRbikes). Po Silngletrail Frymburk jsem jeli jednu erzetu, která byla zařazena do prvního ročníku Blindura a pokračovali jsem zpět na Kramolín, kde jsme sjeli ke spodní stanici lanovky, kterou jsme i na jeden výjezd použili a pokračovali na Luč.Cestou nahoru jsme si chvilku zanosili kola. Odměnou byl parádní výhled a ještě lepší technicko-jezdivý trail dolů do Loučovic. Flow nám trochu kazily padlé kmeny přes cestu.V Loučovicích jsme přejeli na druhý břeh Vltavy a kus vystoupali na na modrou turistickou směr Vyšší Brod. Parádní přírodní trail plný kořenů a kamenů.  Po modré následoval výjezd červenou značkou vedoucí až na Vyklestilku. Z Vyklestilky jsme jsme pokračovali západním směrem opět k modré, kde byla naším cílem Medvědí hora. Opravdu technická záležitost, kde se místy vedlo i z kopce. Pro někoho výzva pro druhého noční můra, ale myslíme si, že to k trailovýmu ježdění patří a je třeba trénovat všechny typy terénu :).Sjezd po modré byl ve spodní části už jen parádní a než jsme se nadáli byli jsme na lipenské hrázi, odkud je Lipno nad Vltavou co by kamenem dohodil.

Mapka letošního trailovýho výletu. 47km a 1500 výškových metrů.(lanovku jsme odečetli)

Hromadné foto na Martě nad Frymburkem nesmělo chybět.

V neděli pak probíhalo hoblování bikeparkovejch trailů z dílny FRbikes. Nový Bikepark Lipno je na druhý straně kopce. Lanovka jede nahoru deset minut, dolu jedeš čtyři minuty, žádný turisti, žádný fronty, jen spousta skoků klopenek, zábavy a flow.

Schwara si to krásně koroutí do klopenky a Jarda kouká.


Kojc na lavici a Jarda kouká.

Robert trénuje se Ski týmem na zimu.

Koli dropuje s Cruzem v zádech. To nechceš...

I ženy patří do bikeparku. Káma Kojcová pod wallem.


Díky všem za účast a doufáme, že se tu všichni zase sejdeme dříve než na zavíračce za rok. Sezona ještě nekončí, tak držte plnej.

Díky za fotky Petě GO a Jardovi T.

 

 

nahoru
TOPlist