Podpořte projekt Pumtrack Havlinda !

15.10.2020

Podpořte prosím výbornou věc, pumptrack přímo v Budějovicích! Finální hlasování participativního rozpočtu Města České Budějovice začalo a trvá do konce října!

Iniciátor projektu Pepa Perina píše:

Projekt Pumtrack Havlinda získal v prvním kole hlasování nejvíce podpory a jde tak do finálního hlasování z prvního místa. Za dosavadní podporu děkuji, je však potřeba udělat ještě jeden krok. Zde připomenutí projektu Pumtrack Havlinda .

Hlasovat pro Pumtrack Havlinda můžete již nyní zde: https://probudejce.cz/hlasovani/ nebo přes mobilní telefon načtením QR kódu níže. Přestože navržený projekt je určen zejména pro děti a mládež, je bohužel podmínkou hlasování věk 18 let a dále pak bydliště v Českých Budějovicích. Hlasovat můžete celý říjen. K hlasování je potřeba občanský průkaz a vyplnění krátkého dotazníku. Projekt Pumtrack Havlinda pak najdete přímo pod tímto názvem mezi tzv. Velkými projekty, k tomu můžete podpořit ještě jeden tzv. Malý projekt.

Prosím, sdílejte dál prostřednictvím vašich kontaktů podporu projektu Pumtrack Havlinda, jen s Vámi se může stát tento projekt úspěšný a realizovatelný.

Předem Vám všem děkuji za Vás hlas !

Pepík Perina