FR territory

14.09.2021


Video: Naši kamarádi Filip Ryba s Benem Jíchou vydávají parádní videopočin, na kterém makali poslední dva roky! A výsledek stojí za to, nutno vidět!


Filip Ryba sepsal o vzniku FR territory pár řádků:

Před 2 lety jsme se s Benem rozhodli začít střádat materiál na video, kde bych nejezdil jen na jednom kole, kde by bylo každé roční období a všechny naše oblíbená místa. Natočili jsme i pár záběrů z města, kde jezdím jako kurýr pro VezemTito.

Poslední roky mi k srdci přirostlo, jak všichni víte, cestování na kole, tudíž několik záběrů na Superioru s cestovním setupem nesmělo chybět. Na video se nechvátalo, měli jsme představu, co všechno by jsme chtěli v takovém videu mít a dokonce nás nezastavil ani Benovo rozjetý foťák od taxikáře, ani můj libově rozhřezlý bok od kamene...


Ve videu jezdím na Giant Reign 2 GE 2019 na 27kolech na kterém jsem strávil 20 měsíců, které jsem si neskutečně užil. Od začátku roku 2021 už sedlám model Reign SX 2020 na 29kolech, který na mě rok čekal v FRbikes:). Dále tedy Superior RX 690 co mám jako cesťáka, štěrkolet a kolo do města. Je to kupodivu poslední dobou moje hodně oblíbený kolo, tak nějak mě to čistý šlapání baví víc a víc. Po zimně je v plánu přesedlat na čistokrevného gravela Giant Revolt. Naopak tomu dirťáku už moc nedávám, ale jak říkám je dobrý ho mít, protože nikdy nevíš kdy dostaneš chuť žejo..

Mezi lokace patří kopec Kluk, kde je plno trailů co diggovala ERcrew. Hodně oblíbený spot je Zlatka, kde má místní crew vyladěnou jump lajnu, kde si vždycky moc rád zalítám. Legendární Vráž, Lesejk a taky Dobrá Voda, což je spot, na kterým celá moje a Benovo cyklistika začala.

Speciální poděkování pro Honza WayC za pár záběrů, Dominik Puffer za foto a support, Bob Naish za dodávku, Zuzka Oipook za grafiku a Vezemtito za ER banner na poslední záběr. A hlavně Benjaminovi, bez kterého by nebyla většina skvělých videí a fotek, které spousta z nás má navždy jako památku na naše mladá léta.

Děkuju Bro ❤️‍🔥

Rybíz


Filip Ryba  Ben Jícha  ER Crew