FRbikes.cz vznikl v roce 2004, jako e-shop s komponenty horských a BMX kol. Speicializovali jsme se na DH, FR, 4X, dirt a BMX.

Od konce roku 2006 funguje FRbikes.cz i jako informační internetový magazín, přibyly články, galerie, fóra. Přinášíme informace o bikingu se zaměřením nejen na Budějovice a Jižní Čechy, najdete u nás reportáže, fotky a videa ze zajímavých akcí a bikových lokací v čechách i v Evropě. Testujeme kola a vybavení, uveřejňujeme tipy na výlety, pozvánky na závody a bikové akce

25.4.2007 jsme otevřeli kamennou prodejnu v Českých Budějovicích.

Od roku 2011 pořádáme pro naše zákazníky FRbikovou školu, určenou pro začátečníky i pokročilé jezdce.

V roce 2012 jsme se stali autorizovaným prodejcem kol Giant v Českých Budějovicích.

Od samého počátku naší činosti se zabýváme i pořádáním akcí a závodů, stavbou bikových trailů a spotů. Snažíme se pracovat na rozvoji místní bikové komunity. Stojíme za projekty jako Kozzy Style, Dirt Jam Doudleby, Big Air Lipno, Fun Downhill Lipno. Jsme designery všech tratí v Bikeparku Lipno, navrhujeme a budujeme sportoviště pro horská kol a BMX, jsme držiteli IMBA trailbuilding certifikátu. Naše projekty naleznete zde.

Po sedmi letech na Rudolfovské ulici měníme působiště.

Nový FRbikes shop je otevřen od pondělí 3.3.2014 na adrese Suchovrbenské Náměstí 7, České Budějovice 5, naproti supermarketu Albert a přímo u zastávky trolejbusu č.9 - Suché Vrbné. Nový obchod nabízí větší prodejní plochu, reprezentativní prostor a hlavně dobré parkování pro Vás zákazníky

 

 

Značky , které u nás najdete.

V roce 2012 jsme se stali autorizovaným prodejcem kol, elektokol a příslušenství Giant v Českých Budějovicích. Dále v naší nabídce naleznete kola od české značky Superior, kanadského Norca, nebo BMX kola Mongoose.

Nabízíme kvalitní příslušenství Blackburn, VDO, Crankbrothers, přilby Bell, Giro, R2, Oneal. Brýle R2 a 100%. Chrániče a oblečení Alpinestar, Dakine, FOX. Batohy Camelback, i kultovní kanadské komponenty Chromag. Jsme prodejci americké značky plášťů a duší Maxxis a ekonomičtější verze CST, i špičkového italského obutí Vittoria (zejména na silnici a gravel). Naleznete u nás i kvalitní bike obuv Five Ten (5.10) a tretry Giro.