FRbikes.cz camp 24

Jsi bikový začátečník, nebo se chceš rozjezdit před sezónou? Má to řešení! FRbikes.cz camp, kde tě naučíme základní dovednosti v terénu a něco navíc. Vše záleží na tobě!

Více informací nalezenete - ZDE

Kdy?

Vypisujeme tři datumy na které se lze přihlásit.

18.5.2042, 15.6.2024

Pokud si nevyberete lze FRbikes camp uspořádat individuálně dle domluvy. Minimálně pro dva jezdce.

Kde?

FRbikes camp 24 bude probíhat v okolí Českých Budějovic. Upřesníme v emailu.

Pro koho?

FRbikes camp je zaměřený pro všechny nejen začátečníky, kteří používají horské elektro/kolo a chtějí se zlepšit v jízdě terénem.

Co budete potřebovat?

Na camp je potřeba mít seřízené horské elektro/kolo vybavené terénními plášti. Dále musíte mít přilbu, rukavice a doporučujeme chrániče kolen (holení). Ideálně i chrániče loktů, případně chránič páteře. Vše lze zakoupit u nás v FRbikes.cz.

Co se bude dít?

Ráno v 9h se sejdeme na uvedeném místě. Proběhne celková kontrola a nastavení vašich kol, tlaků pneumatik, vidlic a tlumičů. Případné servisní doporučení a výběr komponent.

Po té se budeme soustředit na teorii jízdy v terénu a základní dovednosti, které si vyzkoušíte na ploše k tomu určené. Základní postoj, zatáčení, brždění, jízdu přes boule, kolem kuželů a mnoho dalšího.

Po rozjetí na cvičišti se rozdělíme do skupin a vrhneme se do přilehlého lesa, kde budeme trénovat jízdu v terénu z kopce (e-bike i do kopce). Na trailu se naučíme projíždět různé terénní nerovnosti, zatáčky a pro odvážlivce máme nachystány i dva menší skoky a sjezd kamenné překážky.

Kolem poledne si dáme oběd v nedaleké restauraci a pak se opět vrhneme do víru lesa, kde si zopakujeme co jsme si dopoledne vyzkoušeli plus si zkusíme další technické sjezdy a výjezdy.

Konec campu plánujeme na 17-18h.

Servisní zázemí máme své a opravy různých defektů vyřešíme pokud možno na místě.


3 290,00 Kč