FRbikes.cz camp 24 INDIVIDUAL

Jsi bikový začátečník, nebo se chceš rozjezdit před sezónou? Má to řešení! FRbikes.cz camp, kde tě naučíme základní dovednosti v terénu a něco navíc. Vše záleží na tobě!

Kurz individual, jeden jezdec, jeden instruktor.

Kurz trvá cca 6h + obědová pauza.


FRbikes camp 24 bude probíhat v okolí Českých Budějovic. Upřesníme v emailu.

Pro koho?

FRbikes camp je zaměřený pro všechny nejen začátečníky, kteří používají horské elektro/kolo a chtějí se zlepšit v jízdě terénem.

Co budete potřebovat?

Na camp je potřeba mít seřízené horské elektro/kolo vybavené terénními plášti. Dále musíte mít přilbu, rukavice a doporučujeme chrániče kolen (holení). Ideálně i chrániče loktů, případně chránič páteře. Vše lze zakoupit u nás v FRbikes.cz.

Co se bude dít?

Ráno v 10h se sejdeme na uvedeném místě. Proběhne celková kontrola a nastavení vašich kol, tlaků pneumatik, vidlic a tlumičů. Případné servisní doporučení a výběr komponent.

Po té se budeme soustředit na teorii jízdy v terénu a základní dovednosti, které si vyzkoušíte na ploše k tomu určené. Základní postoj, zatáčení, brždění, jízdu přes boule, kolem kuželů a mnoho dalšího.

Po rozjetí na cvičišti se rozdělíme do skupin a vrhneme se do přilehlého lesa, kde budeme trénovat jízdu v terénu z kopce (e-bike i do kopce). Na trailu se naučíme projíždět různé terénní nerovnosti, zatáčky a pro odvážlivce máme nachystány i dva menší skoky a sjezd kamenné překážky.

Kolem poledne si dáme oběd v nedaleké restauraci a pak se opět vrhneme do víru lesa, kde si zopakujeme co jsme si dopoledne vyzkoušeli plus si zkusíme další technické sjezdy a výjezdy.

Konec campu plánujeme na 17-18h.

Servisní zázemí máme své a opravy různých defektů vyřešíme pokud možno na místě.


3 990,00 Kč